Mirrdos

Přeložení anglické věty, pomůžete?

„Thank you for your application, with regret we have made our decision on applicants for the positions available. We will keep your cv on file if anything suitable becomes available.“

Mohla by nějaká dobrá duše přeložit tento text do češtiny. Je to odpověd na žádost o záměstnání.
Děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

neprijali vás.

;-Q

Další odpovědi
Quimby

„Děkujeme za žádost, s lítostí jsme udělali naše rozhodnutí o uchazečích. Ponecháme si vaše CV pokud by se něco vhodného objevilo.“

První věta je dost divně formulovaná, ale asi si prostě vybrali někoho jinýho.

Magix.cz

Dříve se říkalo : „my se vám ozveme“ = Tebe nechceme :(