cvak

Je tento překlad správný??

Dobrý den, potřeboval bych pomoc s překladem jedné anglické věty, Can I tell you my side of it though? Napadlo mě to přeložit takto, Mohu říct svou verzi? Ale nejsem si jist, jestli je to správně. Předem děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
quentos

ano, zhruba tak. To závěrečné „though“ je ve významu „však, ale“. „Mohu ale říci, jak to vidím já?“ V zásadě význam věty chápeme stejně.

Další odpovědi
AndyKa

Takhle se to přeložit dá :) though znamená i když nebo ačkoliv…nejspíš je to vytržené z kontextu :)