dgfdgf

Přelejváte někdy alkohol z flašky do karafy? Používáte karafy?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne nepoužívám. U nás se karafy používali pouze při hodech.

Další odpovědi
Klaproth

Do karafy nalévám pouze liguére domácí výroby.

Lamalam

Nepřelévám, je to ohromná ztráta času, ale babička do karafy nalévá domácí griotku.

Emefej

Od té doby, kdy jsem si karafu nechal implantovat do hrdla, tam přelévám veškerý tvrdy alkohol.

gecco

Ne…
Na víno používám – někdy – dekantér, ale jinak nemám potřebu nepřiznat původní lahev.
😉

Jiří Bohumil

Já když nechci přiznat původ (viz gecco-původní láhev) tak dobré víno, třeba sudové z moravy (plast) přelévám do „retro“ láhve od alkoholu (od vína). Do karafy ne. Případně domácí „pálenky“, rovněž do „retro“ láhve (od pálenky).