VIKTORIÁ

Překládání časopisů do češtiny, dá se to použít, jako zaměstnání?

Chtěla bych se zeptat, co bych musela udělat, kromě toho umět daný jazyk, abych mohla překládat časopis z jiného jazyku do češtiny? Např. Vogue se u nás v ČR prodává, ale nikdy nebyl přeložený do češtiny… Jak docílit toho, abych mohla mít šanci např. Vogue přepisovat do českého jazyku? Moc děkuju!:)

Nejlepší odpověď
Hlada

Dost těžko můžeš být zaměstnaná jako překladatelka časopisu, který se nevydává. Možná ale, že jsi objevila mezeru na trhu. Zkus najít vydavatele a investora.

Další odpovědi
Krepy

Tak určitě, ale nečekej milióny. ;)