Avatar uživatele
bartt13

prectete si to

někdo z vás mi napsal že někdy jsem zena ci muz babicka at.d. 1.jsme celá rodina pod jedním jménem tak od toho kazdy pise za sebe tak to pochopte dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elisa24 před 5140 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Já si myslím, že tu nejde ani tak o body, jako o to, se něco dovědět či souhlasit s názorem.
Ale asi jak komu.
Mám za to, že je zbytečné se registrovat každý za sebe a podle mě můžete být pod jedním nickem celá rodina.
Aspoň teď, když už víme, že nejsi žádná mužatka 🙂.

před 5137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Tak to nechápu. Za položení otázky se nic neinkasuje. Kdežto kdyby měli víc nicků
tak si budou dávat palce jeden druhému
jak je tady zvykem a ještě za voloviny.

Jen klidně tak zůstańte pokud Vám to vyhovuje.

před 5140 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

za označení otázky jako dobré je bod,stejně tak i odpovědi,když je někdo označí zase bod,mě je to taky úplně jedno,jen mi to nepřijde fér vůči ostatním…

před 5140 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

kodex…Buďte zodpovědní a nepokoušejte se vystupovat klamavě,.....­....netvrdím,že chcete někoho oklamat,jen tím,že jste celá rodina přihlášena na jeden nick,ale působí to potom nevěrohodně. Myslím,že by každý měl být přihlášen sám na sebe,nemluvě o tom,že ostatní jsou tím pádem v nevýhodě…co se bodů týče,jako rodina jste jistě schopni nazbírat více bodů než jednotlivec. Netvrdím…že to děláte,jen mě to tak napadlo

před 5140 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek