Avatar uživatele
michala432

Pracovní pohovor?

Měla jsem jít na pracovní pohovor zítra a dnes mi volali,že paní ředitelka onemocněla.Ze mi zavolá jindy na jiný den.Mam čekat až mi zavolá nebo si mám najít jiné zaměstnání.

Zajímavá 0 před 182 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Rozhodnutí je na vás. Záleží na tom, jak moc si ceníte této příležitosti. Pokud toto pracovní místo považujete za ideální pro vás, bylo by dobré počkat a vidět, zda vám zavolají s novým termínem pohovoru. Můžete také aktivně kontaktovat firmu a zeptat se na nový termín.

Pokud však není tato práce jedinou možností a cítíte se nespokojeni s tím, jak byla situace řešena, můžete začít hledat jiné možnosti. Nemusíte však nutně zrušit tuto možnost úplně, dokud se nerozhodnete pro jiné pracovní místo.

Pokud se rozhodnete hledat jinde, stále existuje možnost, že vám firma zavolá a zorganizuje nový pohovor, když se ředitelka zlepší. Můžete pak rozhodnout, jak postupovat v závislosti na vaší situaci v té době.

Je důležité pamatovat, že takové věci se mohou stát a nejsou nezbytně známkou špatného řízení. Lidé onemocní a někdy to může ovlivnit plánování, včetně pracovních pohovorů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

To preci zalezi na tobe, jestli o to misto stojis? Jestli ano, tak klidne par dni pockej!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek