Smackdown

Je práce vyhazovače opravdu jen pro osoby, co vyhledávají adrenalin?

Pocit jako bodnutí nože, před 20 lety byl Ukrajincem zastřelen vyhazovač se svou družkou, důvod – Ukrajinec byl vyhozen z diskotéky kvůli nevhodnému chování, co si myslíte o této práci v dnešní době? Navíc je hodně partiček, co jezdí vyhledávat bitky než zábavu, třeba romové to praktikují dodnes.

Nejlepší odpověď
annas

Nikdy jsem s žádným vyhazovačem nesetkala.

Myslím si, že si musí umět vyvolat respekt, komunikovat. Když dojde ke rvačce, tak se nebát, že může také nějakou ránu schytat.

Také by měl mít dobrou fyzickou kondici, nemůže jednat příliš agresívně, aby někomu neublížil na zdraví a neměl z toho problémy. Myslím, že je dobré, aby ovládal třeba karate.

Nesmí se nechat vyprovokovat třeba opilci, nebo některými jedinci, kteří myslí, že si mohou všechno dovolit, třeba i urážet.

Zřejmě ude platí, že zvyk je železná košile a peníze jsou peníze.

Další odpovědi
dudu

Pravidla pro hosty i hostinské

mezi provozovatelem a zákazníkem je nepsaná smlouva – jeden poskytuje garantované služby, druhý akceptuje podmínky (např. prostředí či ceny)
hospodský hosta jednoduše vyhodit nemůže, může ho jen požádat, aby odešel
pokud má host objednáno, má právo na to objednané zkonzumovat
nikomu není možné zakázat vstup preventivně
jde-li o normální hostinec, označení soukromý klub nepomůže, platí pro něj běžná pravidla
personál může zavolat v odůvodněných případech policii, jen ta smí hosta vyvést (ochranka tyto pravomoci nemá)