mytus

práce v zahraničí mimo EU kdo mi poradí??

Doplňuji:
Chystáme se s přítelem (američanem) za prací do zahraničí (mimo oblast Schengenu) a rádi bychom využili služeb nějaké agentury, která by nám za rozumnou cenu pomohla práci zajistit. Měli jsme v plánu vyrazit na 3–4měsíce do Británie nebo Irska. Oba mluvíme anglicky plynně a ohledně práce nemáme vyšší nároky (chápeme že v letních měsících je poptávka po práci vysoká), můžeme pracovat i na farmě nebo ve skladu. Poradíte?

Odpovědi
Miroslavst

Z uvedeného dotazu není úplně zřejmá otázka. Takže má odpověď bude pouze obecná.
Ať se jedná o práci v rámci EU nebo mimo země EU, všude se musí makat.

panenka

Napište nám konkrétně co potřebujete vědět abychom vám mohli na vaši otázku odpovědět.
Zkuste si do vyhledávače zadat Agentůry práce a věřím že po projítí pár stránek určitě nějakou najdete.

van.ecke.

Hlavně né agentury!!!!! Proč !!!!!!

Newmafruit, město Canterburry nedaleko Doveru v GB, najdete na netu, veškeré zázemí bydlení vše. V okolí je ještě spousta dalších farem.