LordE

Práce v které bych mohl využít pokročilou angličtinu

Máte nějakou zkušenost s prací, kde jste plně mohli využít znalosti s cizím jazykem? Popřípadě se v něm ještě více zdokonalit.
Cizí jazyky mě vždy bavili a proto jsem si udělal i certifikát C1 (B) Advanced a zajímalo by mě, jestli je po lidech jako jsem já nějaká poptávka

Odpovědi
paul1

Znalosti můžete uplatnit např. na ministerstvu zahraničních věcí či v Evropském hospodářském a sociálním výboru. Něco dalšího se dočtete v:

Zdroj: https://www.id­nes.cz/finance/pra­ce-a-podnikani/jazyky-prace-zamestnani-anglictina-nemcina-zamestnavatele-firmy-jazykova-vybavenost-cinstina-holands.A190626_111­906_podnikani_da­ja

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.