MC Hujer

Práce jako pošťák

Zdravím lidi, chtěl jsem se zeptat jaké to je být vlastně pošťák, zítra mám jít na pohovor na českou poštu skrz práci že by mi dali to že bych doručoval letáky atd. Chci vědět kolik za to pošťáci tak dostávají když obejdou celý město doručí letáky a pak můžou jít domů podle mě moc nemají? Znáte někoho kdo to dělá a víte kolik má za to peněz?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Brigádníci dostanou řádově 150 na hodinu za roznášení letáků (dopisy nenosí brigádníci, je potřeba prokázání zodpovědnosti), práce spočívá v roznášení, relativně volný režim.

Další odpovědi
cappuccino

Roznasec letaku neni postak!