•Admin• ATM

Poznáte niaky program na napaľovanie AUDIO-CD bez použitia minút hudby na napaľovanie na CD?

Vždy ak mám 80min tak musím nahrať hudbu do tých 80min ale ak chcem nahrávať zvukový disk nad 80min s tým že to má 700MB tak je taký niaky program?

Nejlepší odpověď
anonym

Je rozdíl mezi AudioCD a datovým CD … AudioCD má už předepsaný formát, musí tam být audiostopa v nekomprimované podobě a tím je dáno to pevné omezení na 80min … stačí abys ignoroval zastaralý AudioCD formát a vždy vypaloval CD jako datové. Tam pak můžeš nahrnout libovolné množství libovolně komprimované hudby čítající i několik hodin záznamu a budeš omezen jen tou kapacitou disku v MB.

Přitom platí že prakticky každý vypalovací software umí vypalovat datová CD. Na Linuxu či MacOS třeba Brasero nebo K3b (oba zdarma), ve windows CDBurnerXP nebo Nero (ten je bohužel placený)…

Další odpovědi
aliendrone

Souhlasím s ge0rgem, vybodni se předpotopní formát „Audio-CD“. Dnes najdeš přehrávače (které zvládají přehrát POUZE tento formát) tak akorát v muzeu. Všechny soudobější umí přehrát přinejmenším MP3 disk (včetně autorádií s CD). Jen si dej pozor, ty hodně staré nezvládají variabilní bitrate a vyžadují konstantní. Pravděpodobnost, že na nějaký takový narazíš je dost malá, nikoliv však bezvýznamně malá. :)