Daves

Povolí mi selfie tyč na palubu letadla?

Poletím do Londýna pouze s příručním zavazadlem a řeším jestli mi tyč pro focení např. http://www.go­gen.cz/selfie-tyc-gogen-teleskopicka-bluetooth-cerna/z382992/ povolí vzít sebou na palubu letadla? Nemáte někdo zkušenost? Nerad bych, aby mi ji zabavili. Subjektivně nepředstavuje žádné nebezpečí, je opravdu stavěná jen na udržení foťáku…

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Agneta

Ano

Doplňuji:
V EU ti povolí i nůž s 6 cm čepelí, a zapalovač:D

ivosek2

Ano

Doplňuji:
Jojo :D já když letěl do Paříže se školou tak jsem jí měl taky :D

Hawajka

Ano

Doplňuji:
Měli by,není důvod proč ne… :)

led

Ano

Každá letecká spoločnosť má svoje pravidlá prepravy cestovnej batožiny (mimo cestujúceho) a osobnej batožine (v kabíne).
V prípade nejasností doporučujem navštíviť kanceláriu konkrétnej leteckej spoločnosti, či ich internetovú stránku. Tu nájdete zoznam povolených a zakázaných predmetov pre konkrétnu spoločnosť. Nemá vyznam skúšať brať so sebou zakázané predmety.

tony2412

Ne

Franta_Intoš

Ano

Pokud v ní nebude bomba…
:)

Chinchilla

Kdyz s ni nebudes ohrozovat pilota, tak ti ji asi nechaji.

Agneta

Na nože, ohledně lítání, se zeptej na Florenci v nožířství (má i hodiny/ky), já jsem si tam koupila malý švýcarský nožík s nůžkami a pilníčkem, a ten mám v Evropě stále s sebou…né všude mají „6cm“, někde 4,5 ,a jinde nulu :DDD