Povodně Bohumín

Je někdo z vás z Bohumína,případně okolí? Jak to zvládáte? Já jsem tak ráda,že bydlíme na kopci…

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/200422-on-line-bohumin-ceka-stoletou-vodu-karvina-je-odriznuta.html

Nejlepší odpověď
vagra

Řekl bych,že lidé z Bohumína a okolí,vám dnes odpovídat nebudou.

Další odpovědi
RAB

Nezávidím těm, kdo bydlí v tom žlutém domě na obrázku. Jsou v Bohumíně a oklí povodně často, nebo je vyjímka?

Lucimia

Nebydlím tam ani jsem tam nikdy nebyla, ale je to hrozné, co se děje a přijde mi to nenormální. Prostě něco se podle mě s naši planetou děje.

Pavel1212

Jsem z Frýdku-Místku, ale k řece jsem se raději ještě nešel podívat. 🙂

anonym

Teď už není rok,aby se nestal nějakej průšvih.