Povinná výbava vozidla?

Po prohledání auta mě tak napadlo, že zřejmě nevozím kompletní povinnou výbavu. Co je třeba mít ve vozidle?

Nejlepší odpověď
frankie

Předepsaná povinná výbava:
Výstražný trojúhelník
Hever a klíč na matky a šrouby kol
Náhradní kolo
Žárovky (po jedné od každého použitého druhu na vozidle)
Pojistky (po jedné od každého použitého druhu na vozidle)
Lékárnička

Další odpovědi
Petunka17

  1. náhradní elektrické pojistky
  2. náhradní žárovky
  3. hever
  4. klíč na šrouby kol
  5. rezerva (náhradní kolo)
  6. lékárnička
  7. výstražný trojúhelnk
  8. výstražná vesta
  9. formulář k případné nehodě

Kamilovo

Teď se z povinné výbavy myslím dokonce něco vyřazovalo, takže si nemyslím, že by ti v autě mělo něco chybět. Ověřit si to ale můžeš na https://kralmo­toru.cz/media/po­vinna-vybava-osobniho-automobilu kde je aktuální seznam povinné výbavy.

petrdostal

Ahoj, v autě je toho potřeba poměrně dost. Hlavně dej pozor na to, aby byla kompletní autolékárnička. Na tu se policajti při silniční kontrole dost zaměřují. Já jsem kvůli tomu, že mi tam chybělo pár věcí dostal na jaře pokutu, tak jsem pak hned koupil z https://www.fil­sonstore.cz/ novou.