Povedl se vám někdy dvojsmysl? Podělte se :)

Já jednou řekla: Dělala jsem to o dveře, je to lepší než o stěnu protože pak tam nemáte fleky (dělala jsem most s pomocí stěny za sebou :) ). No kámoši se smáli :D

Nejlepší odpověď
quentos

no jéje, a kolikrát. Naposledy dnes – učil jsem angličtinu v jedné pokročilé skupině a narazili jsme na slovo „cavity“ (dutina a též zubní kaz). Skupina sestávala ze dvou žákyň, ani jedna toto slovo neznala, tož ve snaze napovědět povidám: „Cavity má vlastně stejný slovní základ jako ‚cave‘ – jeskyně. No a kterejpak orgán vám připomene jeskyňky…?“
Studentky lehly smíchy, nicméně přísahám, že jsem měl na mysli zuby a zubní kazy – pro zuby zkažené skrznaskrz výraz „jeskyňky“ občas v rodině používáme. Ony prej nikdy :{D>

Další odpovědi
anonym

Zákaznici při nakládaní zboží do kufru, jsem řekl: „Netahejte se stím! Počkejte já Vám to tam hned šoupnu. " A další spustu dvojsmyslu se mi povede, ale ten se mi povedl asi nejlíp, nebo: "Jak velký váleček potřebujete? Myslíte, že se Vám tam ten velký váleček vejde?“

huxa

ať se již povedl či ne, říkám dvojsmysly asi dvakrát-50 denně-co mě těch 5 let strávených na internetu nenaučilo :3
toto je jeden z těch slabších, také mám podobný, ale je to tedy kámošův vynález ještě z dob, kdy jsem byl školou povinný-„už tě mařka někdy honi*a?“ přičemž jsou tři výrazy pro mařku- 1. dívka, 2. marihuana, 3. náš kamarád, který měl příjmení Mařka.
Jak vás může marihuana honit zjistíte, až natrevíte na nějakej „šit“ a začne vám kručet v břichu, následně v podbřišku a následně už vám bude kručet naprosto všude na WC.

Klára K.

Jo, kámošovi se jednou ztratilo víčko od pera a já jsem měla pero rozbité, a tak nás napadlo, že mu to moje víčko půjčim. Jenomže on měl jiný druh toho pera a to víčko se na něj nevešlo, takže já jsem se ho tam snažila narvat a přitom jsem řvala: „Nevejde se to tam! Je to moc veliký!“
Nebo když jsem byla malá, tak jsem si z plastelíny uplácala v restauraci takového panáčka a udělala mu placatý nožičky, takže měl rovnováhu. Takže po celé restauraci: „Jéééééé!!!! A on mi dokonce i stojííí!!!“