Rokio

Považujete korunové milionáře za bohaté?

Pokud má někdo 1.000.000 Kč, je to podle vás pracháč?

Nejlepší odpověď
Kepler

Střední třída, řekl bych. Dá se za to koupit slušné auto, ale bydlení už ne.

Další odpovědi
Drap

Netuším od jaké sumy je to pracháč. U někoho tedy bude, u jiného né. Já bych ho hodnotil, že má milion.

Disraeli

Přijde na to. Může být.
Korunoví milionáři jsou bohatí, je jen otázkou kolik těch milionů mají. Jeden není zase nějak moc…
Záleží jestli něco bude kupovat nebo má nějaké náklady. Pokud má ten milion volný k dispozici, tak jo, dá se říct, že je docela bohatý (i když málo). Ale jestli kupuje dům nebo nové auto anebo to má v plánu nějak utratit/uhýřit, tak ne, není bohatý.
Spousta lidí má MAJETEK daleko přesahující 1 milion, ale bohatými se nazvat nedají (ale jinak se bavím jen o těch, co mají milion Kč v penězích).

Jasně že je rozdíl mezi jedním milionem v Kč a milionem v librách, eurech, dolarech nebo rijálech. Ale prostě i pár milionů ve financích znamená, že je milionářem. A člověk, který má jen jeden milion Kč je bohatý (pokud nemá nějaké závazky a nemá v plánu to během chvíle nenávratně utratit).

JežíšKristus

Nepovažuji. Jen byt stojí 10 mega.

zjentek

Je to dobrý základ. Halíře dělají talíře, jak říkáme u nás na Moravě. (;

Lgee

To je každej..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Herjulfson

Ježíšku kup si byt v Mostě a zbude ti minimálně devět mega.

Ametyst

Herjulfson: To je pro tohoto náfuku „ukrajina“, ten nehne zádelí z Práglu. To vidíš na jeho slepých názorech, kopíruje debilní mainstream, kterému nevěří ani poslední bába ze vsi.