Tw!st

Používáte Skrill? Je to k něčemu užitečné?

Používáte někdo online peněženku Skrill? Nebo Skrill fyzickou kartu? V čem je to lepší než kdybych platil svojí kartou co mám od banky? Je to v něčem pohodlnější, nebo to umí něco co normální karta a internetové bankovnictví neumí?

Odpovědi
anonym

Skrill ne ale běžné používám podobnou službu Revolut, Revolut navíc nabízí i výhodné mezibankovni kurzy takže pokud platíte jeho virtuálními kartami v zahraniční méně máte to vždy výhodnější než u kterékoliv banky které mají tyto směnné kurzy výrazně horší. Možnost zakládat si libovolný počet virtuálních karet bezplatné je také zajímavá výhoda s bankou by to tak snadno nešlo.

Rokio

Skrill nepoužívám, ale mám PayPal, což je také online peněženka.