9 řemesel

Používáte internetové

bankovnictví?Jak si vedete evidenci?Já ho mám již od roku 2002.(pro vtipálky:to bankovnictví,ov­šem,).

Nejlepší odpověď
dudu

Mojibanku a Expresní linku využívám již několik let a to nejen k běžným operacím, ale také k obchodování na burze a investování do fondů. Výpisy mám elektronické, takže si buď to co potřebuji nalistuji, nebo v krajním případě zajdu za děvčaty do banky.

Další odpovědi
Bumbes

Já začal v r.1999 s GSM bankingem (přes mobil) a na Internetbanking hned jak službu rozšířili na Servis24 (asi 2003)

straširybka

používáme servis24 každý den, buď platíme nebo spíš jen kontroluji