Avatar uživatele
_136

Používáte dodnes retrofony které byly začínajícím superhitem v době mobilního boomu?

Upravil/a: _136

Zajímavá 0 před 1090 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Ne, protože všechny takové telefony, které jsem měl, se nejpozději po několika letech používání odporoučely. Jenom jsem si od jednoho z nich uchoval krabici, na skladování drobného harampádí je šikovná.

Odkud máš ten obrázek? Koukám, že na přelomu století tyhle přístroje podobné vysílačkám stály tolik jako dnešní smartphony.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Mám jich slušnou zásobu z minulosti. Občas je jejich použití nezbytné, prostě kvůli tomu, co NEUMÍ. ;) :D :D
Ale BACHA! Moderní kopie starých hitmobilů sice vypadají stejně, ale svými „schopnostmi“ je bohužel daleko prevyšují. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ne, tady ty prakrámy jako z tvého reklamního letáku ne. Ale vážně uvažuju, že si koupím nějaký moderní kousek. V práci stejně jen volám a občas SMS, myslím že nabíječku budu zapojovat jen v neděli v klidu doma, takhle jen trnu, že při třicátémpátém vypadnutí z kapsy ten současný dotykáč opravdu už zvednu ze země s pěknou „pavučinou.“

BTW, Justin, to chceš vážně říct, že moderní dotykáče, které morálně zastarávají asi tak třetí den po jejich koupi a kterým díky poddimenzovanosti akumulátoru ty aku prd vydrží, takže tyhlety dotykáče ti vydrží déle, než vydržely kdysi hloupé mobily? Tak to jsi asi kouzelník…

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek