_136

Používáte dodnes retrofony které byly začínajícím superhitem v době mobilního boomu?

Odpovědi
Justin1

Ne, protože všechny takové telefony, které jsem měl, se nejpozději po několika letech používání odporoučely. Jenom jsem si od jednoho z nich uchoval krabici, na skladování drobného harampádí je šikovná.

Odkud máš ten obrázek? Koukám, že na přelomu století tyhle přístroje podobné vysílačkám stály tolik jako dnešní smartphony.

aliendrone

Mám jich slušnou zásobu z minulosti. Občas je jejich použití nezbytné, prostě kvůli tomu, co NEUMÍ. ;) :D :D
Ale BACHA! Moderní kopie starých hitmobilů sice vypadají stejně, ale svými „schopnostmi“ je bohužel daleko prevyšují. :(

cochee

Ne, tady ty prakrámy jako z tvého reklamního letáku ne. Ale vážně uvažuju, že si koupím nějaký moderní kousek. V práci stejně jen volám a občas SMS, myslím že nabíječku budu zapojovat jen v neděli v klidu doma, takhle jen trnu, že při třicátémpátém vypadnutí z kapsy ten současný dotykáč opravdu už zvednu ze země s pěknou „pavučinou.“

BTW, Justin, to chceš vážně říct, že moderní dotykáče, které morálně zastarávají asi tak třetí den po jejich koupi a kterým díky poddimenzovanosti akumulátoru ty aku prd vydrží, takže tyhlety dotykáče ti vydrží déle, než vydržely kdysi hloupé mobily? Tak to jsi asi kouzelník…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.