Malvína

Používá ještě někdo z vás Ichtoxyl?

Doma tuto mast mívám pravidelně, ale musím říct, že mi to nikdy pořádně hnis nevytáhlo. Opět se mi udělala na obličeji podkožní cysta, namazala jsem to, ale moc tomu nedávám. Máte někdo větší a lepší zkušenosti touto mastí? Pomůže vám od problému? Jak často aplikujete (zhruba), než se dostaví nějaký efekt? Díky

Odpovědi
Hufnágl

S černou mastí mám dobré zkušenosti. Na postižené místo nanesu mast, překryji náplastí s peřinkou a třikrát denně vyměňuji. Do druhého-třetího dne je po starostech, ale nevím, jestli působí na cysty.

Malvína

Hufnágl: Na ty malé podkožní na obličeji to zabírá hodně lidem, jen já jsem nějaká imunní proti této masti. Vyzkouším tvůj návod. Děkuji.

Malvína

Hufnágl: Na ty malé podkožní na obličeji to zabírá hodně lidem, jen já jsem nějaká imunní proti této masti. Vyzkouším tvůj návod. Děkuji.