autacek

Použili jste někdy panský přenosný pisoár?

Nejlepší odpověď
zjentek

V USA v hustý zácpě (traffic) jsem běžně používal PS kelímek vod large kafe. Jiná možnost ve velkoměstě není, chybí zeleň a mimo ni je za „úlevu“ těžká pokuta, takže to dělá kdekdo.Někdy, když na „kafe“ v držáku zapomeneš, stává se, že spolujezdci se později z kelímku suverénně napijí, je to takový místní folklór..

Další odpovědi
Dochy

Tenhle ne, musel jsem improvizovat 😉

annas

1. Nevím, že by existoval panský přenosný pisoár.

Jedině snad by ho využil náš Vitoušek, který orá u panského dvora, nebo ten, kdo má panské mravy …

2. Ale někteří muži, kteří navštěvují pánské WC, mohou přenosný pánský pisoár použít. Poslouží třeba na cestách.

Nepoužila jsem žádný pisoár, ani panský, jak zní otázka, ani pánský, jak někteří reagovali.

Záleží na tom, který pisoár jste měl na mysli.

Mc Merkurion

… jakej přenosnej pisoár?, odjakživa se tomu říkalo BAŽANT …