paul1

Potvrdilo se, že všechno zlé je na něco dobré?

Vypadá to tak, že vyhynula jedna linie chřipkového typu. Studie australských vědců to připisuje častému umývání ruk, nošení roušek a vyhýbání se společnosti způsobily, že některé chřipkové kmeny zeslábly, anebo úplně vyhynuly. Podrobnosti v linku:
https://www.top­ky.sk/cl/13/22­00155/KORONAVI­RUS-Ohromujuci-dosledok-protipandemickych-opatreni--Zrejme-vyhubili-tuto-pliagu

Odpovědi
Rokio

Něco na tom bude. Když je to napsáno v odborných zprávách, tak je to asi pravda.

zjentek

Není zlé a dobré. všechno se děje, jak má.
(I když princip často narušuje člověk a jeho omezené, možná až zvrhlé úvahy.)

Jak mohu pomoct světu, když se snažím vyrobit si prostředky/PENÍZE, abych na něm přežil? Heh? Ale na to ses neptal. (;