dust8

Potřebovali jste někdy po školních letech kružítko? Nebyla to vlastně totální zbytečnost se s tím učit?

Odpovědi
Drap

ano, potřeboval již mnohokrát

da ny

Ano, potřebovala.

Dochy

Ano potřeboval. A to jsme člověk co vlastně ani jako konstruktér nepracoval. A i ten pitomej programátor by měl vědět jak se kružítko používá…

To mi připomnělo když jsme se na výročí šli podívat na naši průmku… Dozvěděli jsme se, že z dílen už soustruhy odstramili a jsou tam jen počítače simulující CNC stroje. Učitel si tam povzdechl, že je to sice bezpečné, ale… „Oni ti pacholci to neviděj, oni si tam nastavěj třísku centimetr na jeden průchod a pak se divěj, že jim to háže chybu“