CTTON

Potřeboval bych dát pryč ještě tohle, jde to?

zdroj: vlastní.

PS: proč odinstalovat, potřebuji aby když něco vyhledám třeba sdd tak aby to tam pak nebylo v těch vyhledáváních.

Nejlepší odpověď
icurusL

Tohle jsou už vyhledané výsledky. Hádám podle Firefox loga, že tohle je úvodní stránka při zapnutí Firefoxu. V tomto případě klikněte na ozubené kolečko vpravo nahoře. Klikněte vlevo na „Vyhledávání“ s ikonou lupy. Jděte do sekce „Našeptávání“ a odškrtněte „Našeptávat vyhledávání“.

Doplnění: Firefox našeptává už i hledané výrazy pokud odškrtněte našeptávání, tudíž máte dvě možnosti.

  1. Vždy mazat historii prohlížení
  2. Nastavit aby se historie prohlížení neukládala → při kliknutí na ozubené kolo, jděte vlevo do „Soukromí a zabezpečení“ s ikonou zámku, jděte do sekce „Historie prohlížení“ a pro „Historii prohlížených stránek z výběrového menu vybrat hodnotu "Nikdy neukládat“ nebo „Ukládat podle vlastního nastavení“ a zaškrtnout „Vymazat historii při ukončení Firefoxu“ a odškrtnout ty ostatní.

Další odpovědi
elkon

Příště piš dotaz jasně, reagoval jsem na to, co jsi napsal.

JežíšKristus

Zkuste ctrl+H a smazat historii

Justin1

Zkus v nastavení prohlížeče najít mazání historie.

Nevyhledávej z adresního políčka prohlížeče (pokud nejsi v anonymní záložce), otevři si vyhledávač a potom hledej.

nyjono

Jakou to má souvislost se zdravím?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

elkon: vy máte fakt zvláštní schopnost odpovídat rychle, ale úplně nesmyslně …

elkon

Kdyby napsal pořádně hned o co jde, tak je to snadné. Asi jsi to neviděl.