Potkali jste někdy transvestitu na veřejnosti?

V amerických filmech, hlavně komediích se běžně objevují trapné situace, kdy transvestita ze zadu vypadá jako žena ale při otočení jde znatelně poznat, že je to muž přestrojený za ženu. Stalo se vám někdy tohle skutečně? Vím, že transvestité mají své představení a baví tam lidi, ale na veřejnosti (např. supermarket, bar,veřejné WC)? Já nikdy na veřejnosti žádného neviděl.(Nemyslím transsexuála).

Odpovědi
SamKnow

Ano, už i tato situace se přihodila :D Ne přesně tak, jako že na mu zaťukám na ramena a ono je to vlastně muž, ale potkal jsem jich pár :) Často jsou to v pohodě lidé :)

Gestas

V Brightonu jsem potkal chlápka v lodičkách, vedoucího se za ruku s jiným chlápkem. Počítá se to?

led

Ano, aj v Strednej Európe sa im darí. Tvrdíte :„Já nikdy na veřejnosti žádného neviděl“ nemusíte mať pravdu, mohol ste vidieť, len ste si to nemusel uvedomiť, „neprečítal“ ste v tej žene muža…
Často sa poukazuje tímto označením na „zženštilého prezlečeného muža“, pritom mnoh(í/é) nemusia byť navonok zženštilí, nemusia byť gay, len ich priťahuje prezliekanie.
Zaujímavé je, že nik sa nepozastavuje nad opačným trendom – ženský transvestita. Veď koľko žien nosí mužské oblečenie, nemyslím unisex, ale výrazne mužské.

krejci

Ano, jednou okolo mě prošla/prošel v klubu a zůstala jsem s údivem stát 😁

ivzez

Led, co je „výrazně mužské oblečení“?
Jak si mám u žen představit výrazně mužské oblečení?

led

Pozrite sa na ulicu, určite nie v lete.
príklad výrazné mužské oblečenie má základ v používaní pravej ruky pravostranné zapínanie, poklopec na nohaviciach, mužský strih (predsa len v oblasti pŕs a rozkroku sú nejaké rozmerové rozdiely) a podobne. A napriek týmto rozlíšeniam ich veľa žien nosí. Práve tie „strihové rozdiely“ bez prispôsobenia nositeľke, nositeľovi môžu výsledne pôsobiť komicky, trápne až tragicky.