Jimmi

posudková kontrola

Moji otázku jsem nedotáhnul do konce,napsalo mi to,že mám již hodně napsáno.Měl jsem za to,že jsem na fóru,kde dostanu konkrétní odpověď na konkrétní otázku od fundované osoby.Překopírovat si činnost pos.komise umí každý.Na to nemusím zakládat otázku-tudíž žádý přínos se všeobecně známými fakty.Hlavní věcí o kterou mi šlo je ten,jestli má právo uschopnit člověka,který je v péči odborných lékařů,nehledě k tomu,že tato pos.je u každého,,nachla­zení,–podle mě jenom,,sbírá body,,S dotazem jsem se obrátil na odborné pracoviště,tady to je jen o kopírování a sbírání jakýchsi bodů.(i když možná většina se bude zřejmě snažit pomoci,já se chtěl dostat na odborné fórum)Děkuji za příspěvky,já jdu hledat jinde.Přeji hezký den všem.

Nejlepší odpověď
standa

Odpovedi.cz není „odborná“ platforma…, i když i zde se může najít uživatel, který je ve vámi sledovaném ´oboru´ profesionál a pak by možná na vaši otázku mohl odpovědět pro vás dostatečným způsobem, ale taky nemusel 🙂

Přeji hodně štěstí při hledání odborného fora, kde zdarma obdržíte kvalitní a fundovanou odpověď…, a to myslím zcela upřímně.