domčos

„Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji“ – Co to znamená?

prave hledam ubytovani v kodani na bookingu, jedno se mi nejvice zamlouva, ale netusim co znamena toto: „Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji“ jedina predstava pro me je, ze se mnou a kamaradkou budou na pokoji naprosto cizi lide, doufam, ze to tak neni, a ze to jen protoze tam budou dohromady 4 postele, nevite o tom nekdo neco vic?

Nejlepší odpověď
marci1

Bohužel to je jako ubytovna: s cizími lidmi. 😐
„Společný (sdílený) pokoj – pokoj s mnoha lůžky (palandami), který sdílí víc hostů. Tento typ pokojů je typický pro ubytovny, jedná se o mnohem levnější variantu.“
https://www.es­ky.cz/tipy-pro-cestovatele/ho­tely/druhy-hotelovych-pokoju/typy-hotelovych-pokoju

Další odpovědi
cappuccino

To bude nejspis nejaky hostel. Tam je na pokoji vic posteli a spolecne umyvarny nekde venku.
V takovem pripade si musis hlidat osobni veci.

da ny

Na internátech, kolejích, ubytovnách, hostelech apod., jsou nejčastěji „smíšené pokoje“ .
Tzn., že v budově, křídle nebo na patře jsou ubytováni chlapci a dívky, muži x ženy.
Postel ve 4 llžkovém pokoji, logicky znamená, žre na 2 postelích budete Vy a kamarádka. Na dalších dvou postelích cizí dívky (ty se vzájemně znát nemusí).
„Smíšené pokoje“
http://www.kry­nicky.cz/martin/Li­di_okolo/SRK/Smi­sene_pokoje.htm