jirka F

Posloucháte před spaním nějakou uklidňující hudbu?

Ať už v rádiu nebo na YouTube?

Nejlepší odpověď
da ny

Zřídka. Spíše ne.
Není na to čas. „Říznu“ sebou do postele a spím. 😉
Nebylo by to rádio, ani You Tube, ale CD. Např. Mozart (Malá noční hudba).

„Vědci nedoporučují poslouchat hudbu před spaním. Zhoršuje to kvalitu spánku“
https://www.i­rozhlas.cz/zi­votni-styl/spanek-horsi-kvalita-spanku-hudba-psychologie-vedecka-studie_2111132036­_svi

Další odpovědi
agentpv

Pokud jdu spát do půlnoci – tak s televizí nastavenou na 40 minut, a pokud později tak si pouštím v mp3 mluvené slovo (cca 40 minut) = Donutil, Deník Ostraváka, Náhlovský, Mládek, Šimek, Krampol, Grosman…

elkon

Ne, nepotřebuji, usínám dobře.
A navíc, v ložnici nemám nic, co by vydávalo jakýkoli zvuk.

paul1

Usínám (několikrát za večer) u TV 🙂

Roman71

Jak kdy, ale než se odeberu do postele.. Nemám na nočním stolku ani tikající budík (ten by brzy letěl). Zalehnu a do 10 minut spím, pokud se mi hlavou nehoní zážitky dne 😉

iwrana

Ne.Čtu si knížku,nebo poslouchám audioknihu.

jirka F

Vidíš dany to jsem vůbec nevěděl.