Veronika_cec

Poslouchám už jen já staré interprety?

Ahoj, posloucháte ještě vůbec někdo staré zpěváky? Myslím tím například Michaela Jacksona, Queen/Freddie Mercury nebo Prince?

Nejlepší odpověď
Lamalam

To pro mě nejsou staří zpěváci. Pro mě je starý zpěvák třeba Elvis. Poslouchám ráda staré zpěváky, třeba Jima Morrisona nebo Joplinovou

Další odpovědi
Kepler

Milá slečno, či mladá paní! To že jsou staří interpreti? Já poslouchám i Beatles, Louise Armstronga i původní nefalšovaný jazz z let 40 a 50ých. Tomu se ještě dalo říkat hudba. Ne, tak zas staromilský nejsem 🙂 Je hodně dobrých kousků i v současné době. Ale jako za časů Pink Floyd a Led Zeppelin to už nikdy nebude 🙂

quentos

Ale kdepak, je nás dost.
Třeba Johnny Cash, Joe Cocker či Carl Perkins u mě frčí dosud.

marci1

Určitě, takovou a ještě starší hudbu mám ráda. 🙂

Kelt

Mám v mobilu Smokie, ABBA,, Beatles, Queen, Olympic a jiní . Řídím se srdcem a ne nějaký hit, který je udělaný na PC, zpěvák zazpívá pár taktů, které se upraví ve studiu atd.

Arne1

Poslouchám i – podle vaší terminologie – prastaré zpěváky a zpěvandy

klumprt

Takoví cucáci? Třeba dneska a včera v autě mi hrál Chuck Berry, kterého sem si pouštěl k uctění jeho památky, neboť nás v sobotu opustil v 90 letech (ročník 1926).
A rád mám třeba i starý dobrý swing, např. Glenna Millera nejznámější pecka In the Mood vyšla už v roce 1939.
Naopak v mladých popových interpretech mám úplný hokej. Ani nevím, co se dneska hraje.

hapiky

Jestli chceš starší, tak zkus třeba The Monkies, nebo Creedence!

xxx3

tak já zrovna dneska poslouchal Antonína Dvořáka.....sice interpreti nebyli tak staří, ale to patrně nehraje roli. ;)

briketka10

Michaela Jacksona, Queen/Freddie Mercury
Prince.
Tyto tři zpěváky nepovažuji za staré zpěváky, ale
za zesnulé. Poslouchám je stále a mimochodem
je mám moc ráda.
Patří k nim i David Bowie. Nedávno zesnulý.

mzm

ona i dnes se dělá skvělá hudba. Akorát té méně skvělé jsou plná rádia a ta dobrá někdy trochu zaniká.
Starší:
narazil jsem třeba na Mills Brothers. Taky dobří borci. :)

ReHu

Michaela Jacksona nebo Queen/Freddie Mercury zdaleka nepovažuji za staré interprety.
Za staré považuji ty, kteří již léta mezi námi nejsou. A nemyslím 5 let.
A ty poslouchám. Ne pravidelně, ale zato s radostí.

Pejevek

Miluji starou hudbu. Dle mého názoru je většina dnešních interpretů nic moc.

Radius

Já si občas pustím Radio Kiss 98, tam hrají starší hudbu (z 80 a 90 let) a hlavně v pátek a v sobotu večer, to dávají disko příběh, kdy hrají na přání i méně hrané skladby.
Dále poslouchám Oldies Radio z Prahy (103.7) tam hrají starší hudbu celý den a třeba po 7 a 19h hrají hudbu jen 70. let a po 8 a po 20 hod hudbu 80 let.
Dále v TV koukám občas na Očko Gold a Retro music TV, tam hrají hudbu z mého mládí.

Kepler

klumprt: u swingu taju jako vosk a když zatančím, tak mladíkům spadne huba 🙂