poradte mi náké dobré aplikace atd. prosím!!

ahoj,poradte mi prosím náké dobré aplikace na FB jako je třeba ask.fm atd. a nějaké účty na něco třeba na google (jako je třeba e-mail,FB,účet youtube,twitter atd.) díky.

Odpovědi
cochee

Není dobrých aplikací na Facebooku. Facebook je špionážní systém maskovaný sociální sítí a veškeré FB aplikace jsou stavěny tak, aby z uživatele vytahaly co nejvíce soukromých údajů.

anonym

Fakt dobré prg http://techne­t.idnes.cz/kuchar­ky-zdarma-0je-/software.aspx?c=A121010­_180454_softwa­re_dvr

anonym

To je zbytečné, sotva kdo bude hledat zrno v silu.