jahudka_vlm

Poraďte fajn hru pro dva s tužkou a papirem 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

stát,město,jmeno, zvíře věc,rostlina,

Další odpovědi
dědapetr

pškvorky a nebo lodě.

SajmonModer

Piškvorky:-)

Miroslavst

Papír zahoď a s tužkou otáčej jako s flaškou.
Na koho ukáže špička, ten odpoví nebo dá „fant“-svlíkne si něco.

VampGirl

Piškvorky… Nebo se zkuste navzájem namalovat. 😁

Radak

Já znám jednu hru, je to úplná blbina, ale my se u toho dost nasmáli. Vezme se ne moc velký papír, jeden udělá tečku, druhý od té tečky udělá nějakou čáru (zvlněnou, zakroucenou) a zakončí další tečkou. První pokračuje opět od té tečky.
Čáry se nesmí křížit ani v těch tečkách. Zábavné je to později, když je papír hodně zaplněný.

tuCZek

oběšenec :)

Huhu.koktejl

Hry s tužkou a papírem neznám,krom těch které jsou již doporučeny, ale doporučím hru u které nebudete potřebovat nic, jen dobrou mysl. :)
Hra je pro 2 a více hráčů. Jmenuje se STUPIDO. Princip u této hry je podobný jako slovní fotbal.
První osoba vykopává tím, že řekne jakékoli slovo nahlas. Např. Pivo. Druhá osoba pokračuje tím, že si v duchu vymyslí slovo, které začíná na dvě poslední písmena slova předcházejícího (pivo). Dejme tomu, že druhý si v duchu pomyslel slovo voda. Toto slovo (voda) nesmí říct nahlas, ale popíše ho tak aby ostatní slovo uhádli např( tuto věc potřebujeme k pití). Pokud slovo navazující uhádnete, zase si jej pomyslíte a nesdělíte ho všem. První, který ví o jaké slovo se jedná řekne STOP a člověk popisující své slovo (voda) již nesmí pokračovat v popisu (zjednodušli by tak hru ostatním, může ale popis který sdělil zopakovat, popřípadně řící kolik má myšlené slovo písmen a zda li je to v j. či mn. čísle. Nyní pokračuje další v pořadí (je jedno zda-li stopla osoba v pořadí či ne). A jede se stále dokola. Vtip je v tom, že se stále navazuje na dvě poslední písmena slova předcházejícího, pokud někdo podle popisu neuhádne slova předcházející nemůže navázat a pokračovat ve hře. Pokuď to aspoň zkusí a netrefí se je S( pak to pokračuje až je STUPIDO) pokud neví na co navázat, je také S… Dalším pravidlem je, že pokud se někdo pokusí pokračovat a jeho popis na myšlené slovo nesedí na dva poslední (např. voda – má navázat na da ale při tom popisuje např. slovo pes) kdokoli z hráčů může říci STOP a požádat osobu aby řekla slovo na které má navázat. Pozor! Pokud je slovo správné získává S osoba tím pádem neprávem stopující. Po každém získání písmena se začíná od začátku a vykopává osoba, která obdržela písmeno. Hra končí dosažením slova STUPIDO.
Doufám, že jsem hru vysvětlila dostatečně. Kdyžtak mi napište a ja vam zodpovím dotazy k této hře 🙂
Všem kdo pochopili přeji příjemnou zábavu.

looser

meno mesto zviera vec :) alebo skladanie rôznych vecí z papiera…a tužku môžeš ohrýzať :D