flodur

Poradíte prosím?

Hromada nádobí-došel JAR,obchody zavřeny.Neznáte nějaký fígl v čem umýt? Díky!

Nejlepší odpověď
barnajka

Našla jsem jednu ekologickou alternativu Jaru, třeba u vás ten postup půjde aplikovat. Já osobně bych měla krapet problém s tím přírodním mýdlem – mám doma leda tak tekutý s vůní kokosu :)

„Můžete si také připravit prostředek na nádobí: nastrouhejte přírodní mýdlo do pánve, zalijte vodou, povařte dokud se mýdlo nerozpustí, přidejte ocet a přelijte do láhve, ze které jej budete dávkovat“

Zdroj: http://www.ec­b.cz/dobra_ra­da/mit_cim_myt­.php

Další odpovědi
Děda Louda

Půjč si od sousedky.

rosinka

Ve vyjímečném případě se dá použít i prášek na praní, nádobí do něj ve dřezu namočit a pak pořádně opláchnout.

hanulka11

já bych to umyla bez jaru, dej si hodně teplou vodu co sneseš a umyj a dobře opláchni…dřív taky jar hospodyně neměly

hanny 2

Dá se použít pěna do koupele nebo tekuté mýdlo.A pořádně opláchnout pod tekoucí studenou vodou!