Minadol

Poradíte nějakou hororovou knížku na čtení?

Je mi 14. :) mám ráda spíše hororové, ale je to jedno :)
Jen nemám rada ty zamilované ☺

Dekuji Mína

Odpovědi
iceT

Zkus Temnou věž od Kinga. Já se na to chystám, jelokož má být v kinech filmové zpracováni. A bacha, má ta kniha asi osm dílů.

A ještě mě napadá John Saul-Ústav. Má to asi šest dílů, každý samostatný, ale související jako celek .

Dochy

Klasika? Jáma a kyvadlo 😉 soubor povídek, pokud si dobře pamatuju.

led

Prečítaj si noviny. Pozri, vypočuj si spravodajstvo televízie a rozhlasu. Tam je hororových textov viac než dosť.

dubraro

Krátká:
Ira Levin – Rosemary má děťátko

Dlouhá:
Stephen King – To