trololoo

Poradíte mi, co znamená 2 ks kufrů?

Dobrý den, poletím poprvé letadlem a kupuji si letenku pres web, v rezervaci je napsano 2 ks kufru bez poplatků, znamená to příruční zavazadlo + neodbavené zavazadlo, nebo např. + 2ks neodbavených? Dívala jsem se na stránky společnosti, ale neseděla mi letenka. Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Gestas

Že si můžeš vzít dvě nepříruční zavazadla zadarmo (respektive v ceně letenky).

autacek

Pro více informací je třeba vědět, u jaké společnosti sis koupila letenky. Ostatně co za letenky i podmínky přepravy, tedy co je zahrnuto v ceně, bys měla vědět především sama, na to ti tady s určitostí není schopen nikdo odpovědět.

Stejně tak bys měla být schopna dopátrat se maximální váhy a rozměru přepravovaných zavazadel, což by mohlo hodně napovědět, neb na palubu letadla se vejdou pouze „menší“ rozměry.