zjentek

Pomůžete vymyslet jméno kombajnu?

Jméno pro vodní kombajn.

Jedná se o žací loď, která na jezeře ve sportovně rekreačním areálu (SRA) hlučínská Štěrkovna primárně seče rostlinu stolístek klasnatý.
Tedy v této jediné větě výše by měly být obsaženy všechny indície, z kterých by měl zajímavý a úsměvný návrh jména vzniknout.

Je třeba stroji vymyslet důstojné jméno. V něm by se měl odrážet jeho účel, způsob, či místo využití, nejlépe vše dohromady a finální návrhy by měly být zároveň vtipné, což tvorbu značně vymezuje. ;)
Délka jména a počet slov není rozhodující, má se za to, že pozdější nástřik by se měl na kombajn vejít ;)

Já zatím vymyslel „Hlustoklas“, anebo „Hlustoklať“, no ale nějak mi to nesedí v tom posledním bodu- vtipný název.
Něco mi také napovídá (nějaký skrytý indície), že tady jsem na nejlepším místě v čechách, kde by se podobný jméno zrodit mohlo!! ;)

Pozn.: Nejvtipnější seriózní návrh bude ofic. zaveden a nastříkán na loď, děkuji všem! ;)))

Marci, dík, Hluštěrbajn není špatný, vůbec ne ;)

Škoda, že se už nepřipojil nikdo další z těch, kteří při hře se slovíčky dokáží projevit abnormální fantazii a hravě skládat slova nová! A, že tady takových je! (Bohužel nelze jmenovat).
Nemá někdo z vás, o kterých je řeč, zájem pokusit se stvořit výtvor, o kterým by se dalo prohlásit, že se nad ním tvůrce zamyslel? Já vím, já vím, je to „zadarmo“, ale… ;))

Nejlepší odpověď
anonym

Travič 2000, Plantážník, Travožer, Votrapa (Vodo-travní Aparatura), … nic blbějšího už mě nenapadá. Potíž je že důstonost a humor jdou obtížně dohromady 🙂 Jsou to protiklady.

Další odpovědi
annas

Zkratková slova zní násilně. Inspirujete se Plzeňáky.

V Plzni mají také tento kombanj, který používají na Velkém boleveckém rybníku, takže ho jednoduše pojmenovali Bolek.

Mohli byste i v Hlučíně využít nějaké příhodné jméno.

Jen tak – Hlučík, Hlubík, Sekavec, Sekohrábek.

Drap

Vodotrávožrout

Kelt

Třeba Stolisteč, stolístkoseč, stoklaseč, Hlučínský stolístkožrout, štěrkochod a pod.

Smackdown

Drtikol.

Kepler

Na Floridě tuhle práci dělá kapustňák, neboli mořská kráva. Tak si z toho něco zkombinuj, třeba SRAkráva nebo kapustňák SRA…

marci1

Třeba: Hlučožnec, Hlučokomb, Stoklaskomb, Hlukomb, Hluštěrkomb, Hluštěrbajn,
Stoklasžnec. 🙂

Jestli mě ještě něco napadne, připíšu.

Hlučínský sekáč, Hlučínský jezerňák, Hlučínský hltač, Hlučínský drak. 🙂

dudu

Co takhle „trávoham“?

luckykubrt

Já bych třeba dal Hlučínský vodoštěrkáč, Vodomlat nebo Hluvožastr (Hlučínský vodní žací stroj). 🙂

Stuart6

Bender, Guliver, Kosa Nostra, Hluštěrk, TITANIC :o)

lorja

Lodní stolístkožačka „HLUČÍNKA“.To mě napadlo jako první.......

KANTO

Navrhuji: Podhladinožrout

Bekky

Hamžastr (ham žací stroj :) ) vostrham (vodní stroj baštící) strhamvo (stroj baštící vodní) :)

BanDita

Za mne STOVOD, čili stolístek je obsažen a je to hříčka na malíře a všeuměla Friedensreicha Hundertwassera / Friedrich Stowasser. Stačí? 🙂

Kajoch

  • Hlták vodní-

Iveta I

lístokat hlučný ( hlučínský )

John Wick

Ten „Hluštěrbajn“ od marci1 je tedytak blbý až je skvělý.To by bylo fakt dobré.

pedol

STOlístek KLASnatý, prostě STOKLAS

pedol

http://www.smpsluz­by.cz/kontakt-hlucin.php
Dokonce pan Oldřich Stoklasa z Hlučína by mohl dělat kmotra.

zjentek

Georgi jo, to máš pravdu, měl jsem „důstojné“ dát do uvozovek. Pak by tu nadsázku pochopili i učitelé ZŠ, bůhví, kolik jich sem chodí ;)

zjentek

Dudu, chápu, ty mně moc nepomáháš, viď? ;)
A co takhle trávohlt?

zjentek

http://www.hlu­cin.cz/galeri­e/obrazky/ima­ger.php?img=997793&x=8­02&y=535&hash=023c88f3e3­548e51bf040811f886c06c