Avatar uživatele
zjentek

Pomůžete vymyslet jméno kombajnu?

Jméno pro vodní kombajn.

Jedná se o žací loď, která na jezeře ve sportovně rekreačním areálu (SRA) hlučínská Štěrkovna primárně seče rostlinu stolístek klasnatý.
Tedy v této jediné větě výše by měly být obsaženy všechny indície, z kterých by měl zajímavý a úsměvný návrh jména vzniknout.

Je třeba stroji vymyslet důstojné jméno. V něm by se měl odrážet jeho účel, způsob, či místo využití, nejlépe vše dohromady a finální návrhy by měly být zároveň vtipné, což tvorbu značně vymezuje. ;)
Délka jména a počet slov není rozhodující, má se za to, že pozdější nástřik by se měl na kombajn vejít ;)

Já zatím vymyslel „Hlustoklas“, anebo „Hlustoklať“, no ale nějak mi to nesedí v tom posledním bodu- vtipný název.
Něco mi také napovídá (nějaký skrytý indície), že tady jsem na nejlepším místě v čechách, kde by se podobný jméno zrodit mohlo!! ;)

Pozn.: Nejvtipnější seriózní návrh bude ofic. zaveden a nastříkán na loď, děkuji všem! ;)))


Marci, dík, Hluštěrbajn není špatný, vůbec ne ;)

Škoda, že se už nepřipojil nikdo další z těch, kteří při hře se slovíčky dokáží projevit abnormální fantazii a hravě skládat slova nová! A, že tady takových je! (Bohužel nelze jmenovat).
Nemá někdo z vás, o kterých je řeč, zájem pokusit se stvořit výtvor, o kterým by se dalo prohlásit, že se nad ním tvůrce zamyslel? Já vím, já vím, je to „zadarmo“, ale… ;))

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, briketka10, zzzzz, marci1, luckykubrt, Muso, Roppel před 2412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Travič 2000, Plantážník, Travožer, Votrapa (Vodo-travní Aparatura), … nic blbějšího už mě nenapadá. Potíž je že důstonost a humor jdou obtížně dohromady 🙂 Jsou to protiklady.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zkratková slova zní násilně. Inspirujete se Plzeňáky.

V Plzni mají také tento kombanj, který používají na Velkém boleveckém rybníku, takže ho jednoduše pojmenovali Bolek.

Mohli byste i v Hlučíně využít nějaké příhodné jméno.

Jen tak – Hlučík, Hlubík, Sekavec, Sekohrábek.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Vodotrávožrout

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Třeba Stolisteč, stolístkoseč, stoklaseč, Hlučínský stolístkožrout, štěrkochod a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

Drtikol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Na Floridě tuhle práci dělá kapustňák, neboli mořská kráva. Tak si z toho něco zkombinuj, třeba SRAkráva nebo kapustňák SRA…

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Třeba: Hlučožnec, Hlučokomb, Stoklaskomb, Hlukomb, Hluštěrkomb, Hluštěrbajn,
Stoklasžnec. 🙂

Jestli mě ještě něco napadne, připíšu.

Hlučínský sekáč, Hlučínský jezerňák, Hlučínský hltač, Hlučínský drak. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Co takhle „trávoham“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Já bych třeba dal Hlučínský vodoštěrkáč, Vodomlat nebo Hluvožastr (Hlučínský vodní žací stroj). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stuart6

Bender, Guliver, Kosa Nostra, Hluštěrk, TITANIC :o)

Upravil/a: Stuart6

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Lodní stolístkožačka „HLUČÍNKA“.To mě napadlo jako první.......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KANTO

Navrhuji: Podhladinožrout

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bekky

Hamžastr (ham žací stroj :) ) vostrham (vodní stroj baštící) strhamvo (stroj baštící vodní) :)

Upravil/a: Bekky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BanDita

Za mne STOVOD, čili stolístek je obsažen a je to hříčka na malíře a všeuměla Friedensreicha Hundertwassera / Friedrich Stowasser. Stačí? 🙂

Upravil/a: BanDita

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

  • Hlták vodní-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Iveta I

lístokat hlučný ( hlučínský )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
John Wick

Ten „Hluštěrbajn“ od marci1 je tedytak blbý až je skvělý.To by bylo fakt dobré.

před 2396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pedol

STOlístek KLASnatý, prostě STOKLAS

před 2396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pedol

http://www.smpsluz­by.cz/kontakt-hlucin.php
Dokonce pan Oldřich Stoklasa z Hlučína by mohl dělat kmotra.

před 2396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Georgi jo, to máš pravdu, měl jsem „důstojné“ dát do uvozovek. Pak by tu nadsázku pochopili i učitelé ZŠ, bůhví, kolik jich sem chodí ;)

před 2412 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dudu, chápu, ty mně moc nepomáháš, viď? ;)
A co takhle trávohlt?

před 2413 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

http://www.hlu­cin.cz/galeri­e/obrazky/ima­ger.php?img=997793&x=8­02&y=535&hash=023c88f3e3­548e51bf040811f886c06c

před 2413 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek