zjentek

Pomůžete s nalezením seriálu?

Tak to už je vrchol hosipu, bo seriál je vyroben někdy okolo r. 2017. Ale možná ne. Prostě okolo 2017, možná i dříve, později ne. Je to TV (doufám) seriál z produkce USA, čili Hollywood (doufám) a jde o sci- fi (doufám). Prostě dva paralelní světy a vyšetřovatelka s vyšetřovatelem znají průchody a tak se v těch světech pohybují v obou. Ale nebylo tak tomu od začátku. Nejprve na to museli přijít a to vzalo několik dílů. Sem tam pak taky potkají sami sebe a koukají na svý rozdílný charakter. vlastnosti a tak, co vám budu… Taky mají v týmu šíleného vědce a ten má rád nějakou sladkost (oufám, že je to sladkost). Furt to po nich pochtívá a vy nevíte, jestli je JEŠTĚ roztomilý anebo UŽ leze na nervy. Prostě už nevím, co to furt chtěl. Co bych tak ještě… Jo, ta vyšetřovatelka je SUPR KOST, jak v tom „pravým“ světě, tak v tom druhým, to by mohlo hodně napovědět, fakt je to kobra. No, tak shrnuto je to asi tak, že těmi průchody nám sem od samýho začátku seroše furt někdo leze a je to teda hodně napínavý, někdy z toho má divák normálně mrazetí, i když… mluv za sebe, zjentku. Jinak si nepamatuji VŮBEC NIC, takže se můžu podívat znova, bylo to celkem dost dílů, myslím… ale nevím jistě. Prostě se už můžu podívat, bo už seriál jakoby neznám. Poradíte, o jaký seriál jde? Děkuji. (Pomalu už budu muset dělat něco s hlavou, ale to už do dějové linky nepatří.) Ještě jednou díky.

(Hledal jsem zde>> https://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=3&o­rigin=172&gen­re=16&year_from=2016­&year_to=2016&ac­tor=&director=&ok=Zo­brazit&_form_=char­ts …neúspěšně );

Nejlepší odpověď
iceT

Já ti pomůžu, já to vím, heč.
https://www.csfd­.cz/film/242278-hranice-nemozneho/prehled/

zjentek

IceT – TO JE ONO!!! (;(;(;

Jak sis z toho mýho popisu mohla být tak suverénně jista (viz tvou odpověď), že to bude ono? Éééé… Nechápu… Ale tomáš fuk, je to ONO, DÍÍÍK. (;(; o;o;o;

iceT

Dokoukala jsem to minulý rok, indicie: dva vesmíry, šílený vědec co má rád sladké, průchody do jiného vesmíru…
a hlavně, pokud se popíše vocogo, a já to znám, tak není problém, ale musí se to umět popsat 🙂

zjentek

Které prvky popisu ti nejvíce napověděly? D;D;D;

(Prosím napiš. Třeba se díky tomu o roh zlepším v psaní a to je pro mě dobré, dík (;).

iceT

Vyšetřovatelé, průchody a ten mlsnej vědec to potvrdil. Zmátl mě jen rok 2017.