Ewíík

Pomůžete mi s tímto zadáním? Potřebovala bych vyplnit místo teček ..Děkuji za odpověd..

V Husově aleji, v Hluchově, při honu 10.června 1732 císař Karel IV. u velikého dubu smrtelně zranil Františka Adama knížete Schwarzemberského. Kníže zranění podlehl a na dub byl dán obraz Matky Boží Staroboleslav­ské.Dub již dnes nestojí, skácen byl po roce ........ Na toto místo byl přemístěn kamenný sloup. Sloup stával ještě v 19. století před mariánským chrámem.
Doplňuji:
je to Staroboleslavský klíč, do zítra má být odevzdát, je to jedna s posledních věcí které nemám, věřte mi že nejsem líná ale prostě to nejde najít.

Nejlepší odpověď
anonym

Ve zdroji máš téměř tisícovku odkazů na domácí úkoly, kde se do zblbnutí opakuje, že školní weby jsou na jiných stránkách, tohle je poradna, ne doučovací kroužek pro opisovače úkolů. Tak nevím je to úkol tvůj anebo náš?
My už máme školy dávno za sebou a museli jsme se učit poctivě, jinak bychom asi museli všichni propadnout.
P.S. Za 16 měsíců 109 otázek a jen 17 užitečných odpovědí – opravdu tristní bilance. V životě nelze jen brát, ale také dávat.
Kampak by nám tak asi posílala učitelka naše známky, kdyby to byl náš úkol?
Dobrá rada nad zlato, – lepší je poctivá dvojka za vlastní vědomosti, než jednička za podvod.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dom%C3%A1c%C3%AD%20­%C3%BAkoly

Další odpovědi
www

Vše ti řekne Google, nebuď líná a snaž se alespoň vyhledávat, když nedáváš ve škole pozor.
Doplňuji:
Ale jde to najít. Ovšem je potřeba jen malinko nejdříve přemýšlet. 😁

honza19hk

Koukám že dnešní mládež neumí používat hlavu. Za nás internet nebyl a počítače mizerné,a taky jsme vystudovaní.Čím to asi je??

Koukám,že pár lidí umí jen dnešní mládež urážet. Nejedná se o domácí úkol,ale o dobrovolnou soutěž a děti se snaží vyřešit jednu otázku. Vzhledem k tomu,že dcera má stejný problém a nenašla ani v knihách a to máme půjčené knihy z roku 1913. Myslím,že dotaz Eva položila pěkně a určitě se nevyhnula studií knížek, jelikož dcera je na tom stejně a nad dobrovolným tématem tráví děvčata již minimálně 14 dnů – není to o jedné otázce.Přeji Evě, aby našla svou odpověď. Těm co tady se snaží urážet ostatní jen vzkazuji – je to od Vás velmi na nízké úrovni a slovo podvod je velmi silné, až hnusné, taktéž slovo líná – vždyť toho člověka ani neznáte. Jen by jste se teď měli stydět sami za sebe.

anonym

Zkus tohle
www.brandysko­.cz/data/File/lis­ty/ML9-09-web.pdf
klíčové slovo „dub“

A klidně se ptej dál, i když si tady pár lidí myslí, že sežrali Šalamounovo h..no.
Doplňuji:
Koukám, že kdybych byl v mládí více studoval, tak jsem mohl dneska taky jezdit s Lakatošem.