Nechápavé

Pomuzete mi?

cely den jim normalne po 3 ech hodinach..Proste chci zhubnout..Ale vecer cca po šeste hodine se vzdy tak nazeru ze to neni mozny ;) Jak tomu zabranit abych se nezral pred spanim?

Nejlepší odpověď
marci1

Na vině je to, že nemáš pořádnou snídani a svačinu dopoledne. Potom máš večer hlad. Zkus se najíst nejvíce ráno, na svačinu a oběd,uvidíš, že nebudeš mít večer takový hlad. 🙂

Další odpovědi
AlfaKolibřík

Co na to říct, prostě zkus si říct ne.;)
Nebo se ‚nažrat‘ aspoň něčím zdravým ;D.

anonym

Dej si zámek na lednici a klíče dej manželce!

setapouch

Ne. Pomoci si musíš sám.

Kelt

Říká se snídej sám, oběd dej příteli a večeři dej nepříteli. Budu klidně tvůj nepřítel a budu ti jíst večeře. Pro sebe si kupuj nějaké ovoce. Má to velký objem, a málo energie a budeš se cítit nasycený.

anonym

Zdravá životospráva chce řád?!

gecco

NE…!!!
Až se naučíš svou otázku rozumným způsobem zformulovat.
A pak si přečíst (a pokusit se pochopit odpovědi)…
___
Možná.
___
Jo – taky není špatné na začátku otázky použít slovo „prosím“ a na ´konci´ „děkuji“…

rigormortis

Nesnídejte…lidé jsou různí a nelze s nimi jednat, jako by byl každý stejný.
Někomu vyhovuje jíst navečer (jídlo se rozloží, což má velkou spotřebu energie…člověk spí. Ráno se probouzí s nachystanou energií ve střevech)…jen by jste potom neměl snídat (ostatně asi ani nemíváte chuť, že?). Potom jsou lidé, kteří musejí jíst pořád a malé dávky.
Dokonce existují lidé, kteří jí maximálně dvakrát denně, zatím není jisté, zda jim to vůbec nějak škodí…jelikož tělo si to dokáže spracovat po svém.
http://zdravi­.e15.cz/clanek/mla­da-fronta-zdravotnicke-noviny-zdn/studie-ikem-dokazuje-prinos-2-jidel-denne-u-diabetiku-475624

vilik63

Já to vyřešila podle rčení že „Hlad je převlečená žízeň“, takže jsem si uvařila půllitrák čaje a pomalu ho vlažný popíjela. U mně to fungovalo. Hodně štěstí

setapouch

Co je zase „3 ech hodinach“?