Avatar uživatele
Nechápavé

Pomuzete mi?

cely den jim normalne po 3 ech hodinach..Proste chci zhubnout..Ale vecer cca po šeste hodine se vzdy tak nazeru ze to neni mozny ;) Jak tomu zabranit abych se nezral pred spanim?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, anonym před 3411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Na vině je to, že nemáš pořádnou snídani a svačinu dopoledne. Potom máš večer hlad. Zkus se najíst nejvíce ráno, na svačinu a oběd,uvidíš, že nebudeš mít večer takový hlad. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
AlfaKolibřík

Co na to říct, prostě zkus si říct ne.;)
Nebo se ‚nažrat‘ aspoň něčím zdravým ;D.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dej si zámek na lednici a klíče dej manželce!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ne. Pomoci si musíš sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Říká se snídej sám, oběd dej příteli a večeři dej nepříteli. Budu klidně tvůj nepřítel a budu ti jíst večeře. Pro sebe si kupuj nějaké ovoce. Má to velký objem, a málo energie a budeš se cítit nasycený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zdravá životospráva chce řád?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

NE…!!!
Až se naučíš svou otázku rozumným způsobem zformulovat.
A pak si přečíst (a pokusit se pochopit odpovědi)…
___
Možná.
___
Jo – taky není špatné na začátku otázky použít slovo „prosím“ a na ´konci´ „děkuji“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Nesnídejte…lidé jsou různí a nelze s nimi jednat, jako by byl každý stejný.
Někomu vyhovuje jíst navečer (jídlo se rozloží, což má velkou spotřebu energie…člověk spí. Ráno se probouzí s nachystanou energií ve střevech)…jen by jste potom neměl snídat (ostatně asi ani nemíváte chuť, že?). Potom jsou lidé, kteří musejí jíst pořád a malé dávky.
Dokonce existují lidé, kteří jí maximálně dvakrát denně, zatím není jisté, zda jim to vůbec nějak škodí…jelikož tělo si to dokáže spracovat po svém.
http://zdravi­.e15.cz/clanek/mla­da-fronta-zdravotnicke-noviny-zdn/studie-ikem-dokazuje-prinos-2-jidel-denne-u-diabetiku-475624

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vilik63

Já to vyřešila podle rčení že „Hlad je převlečená žízeň“, takže jsem si uvařila půllitrák čaje a pomalu ho vlažný popíjela. U mně to fungovalo. Hodně štěstí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
setapouch

Co je zase „3 ech hodinach“?

před 3411 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek