Avatar uživatele
BEAES

Pomůže se napařit?

Když máte rýmu bez teploty, pomůže se napařit, děláte to a jak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah, anonym před 4924 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Zkoušel jsem to, ale mě to nikdy nepomohlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

moc mi to nepomohlo spíš naopak ještě víc mi otekly sliznice a měla jsem pak zaraženou rýmu,pomohly mi kapky z mořské vody,naposled jste mi poradila čaj se skořicí jednak mi vážně pomohl,jedna mi to moc chutnalo tak děkuji Beaes

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Jako děti jsme inhalovali nad smrkovými větvičkami, které rodiče zalili horkou vodou. Pak nám ještě vypařili nohy nebo máčeli v teplé lázni ruce až po lokty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Dobré je spařit heřmánek a dát si na hlavu osušku a napařit se nad hrncem
Doplňuji:
ale mám vyzkoušeno- čínskou tygří mastičku vetřít do nosních dírek ,co nejdál to jde, to pomůže proti rýmě

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Někdy jsem si dal do lavoru vařící vodu,nalil tam alpu,přikryl se dekou a inhaloval.Rýma se mi spustila a dýchalo se mi o něco lépe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mně občas pomůže napařit se nad hrncem, ve kterým se vaří brambory ve slupce, a vdechovat tu páru. Prý mají pod slupkou nějakou látku, která se vařením uvolňuje a ta zklidňuje sliznice – nos, dutiny i krk… Vodu osolit, klidně i víc. Inspirovali jste mě, už třetí den bojuju s nachlazením a hnusnou opuchlou rýmou – asi si ty brambory hodím, beru to jako poslední možnost, neb mě to ukrutně nebaví. Dám kdyžtak vědět, jestli to pomohlo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Inhalovali jsme horkou vodu se solí, uvolní se dýchací cesty. Samozřejmě, že kvůli tomu nemusíte zůstávat doma, dá se to provádět i v zaměstnání, třeba místo polední pauzy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Některé lidové recepty používáme tam,kam nepatří!Nachla­zení:vypotit zvýšit příjen vitaminu C a B.A to tak abyste zkonzumovali1000j. Rada ,o které píšete je spíš na problémy s dutinami.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek