Fjdjjdcn

Co pomůže na bolest lokte?

Hrála sem basketbal a spadla na ruku… byla jsem s tím u lékaře a ten řekl, že rentgen v pohodě jen týden nehýbat a ledovat. To jsem splnila… teď už mě měsíc bolí ten loket, když hraji vybíjenou nebo basketbal. A chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, co pomůže… ortéza na sporty? Nebo nějaké mastě? K doktorovi už chodit nechci, přijde mi to zbytečné čekat tam 3 hodiny a pak se dozvědět, že s tím nic nemám…

Nejlepší odpověď
briketka10

Na všechny bolesti používám Medistik dual stick hot/cold 58 g.
Od krční páteře, zad, loktů, zápěstí a kolen.

https://www.ptser­vis.cz/tejpy-masazni-pripravky/medistik-dual-stick-hot-cold-58-g-39250001.html

Další odpovědi
dejavu

Děláš chybu, že k tomu doktorovi nejdeš. On neví, že tě to bolí a máš tam problém. I zdravotní stav se nějak vyvíjí. Při prvním hrubém vyšetření jen zjistil, jestli to nemáš zlomené. Můžeš mít tenisový loket a časem se to bude zhoršovat. Právě proto, že ti po měsíci neustoupily bolesti, signalizuje to, že tam nějaký problém je a on udělá další vyšetření.
Pokud se ti nelíbí ortoped, zkus rehabilitačního lékaře, podívá se, jestli nemáš zatuhlý sval, který dráždí loket, ukáže ti, jak to procvičovat, případně napíše rehabilitace.

Kepler

Je na to spousta mastiček a gelů na bázi ibuprofenu aj., v lékárně ti poradí. Jinak můj tchán, blahé paměti, si mazal bolavá místa slivovicou. Když už měl draka a štampru převrhnul, mazal se preventivně všude, i když ho nic nebolelo 🙂

ReHu

Pokud to je naražené, vydrž a šetři to. Naraženiny bolí dlouho.
Ale doktora doporučuji navštívit.