Avatar uživatele
Fjdjjdcn

Co pomůže na bolest lokte?

Hrála sem basketbal a spadla na ruku… byla jsem s tím u lékaře a ten řekl, že rentgen v pohodě jen týden nehýbat a ledovat. To jsem splnila… teď už mě měsíc bolí ten loket, když hraji vybíjenou nebo basketbal. A chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, co pomůže… ortéza na sporty? Nebo nějaké mastě? K doktorovi už chodit nechci, přijde mi to zbytečné čekat tam 3 hodiny a pak se dozvědět, že s tím nic nemám…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 2505 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Na všechny bolesti používám Medistik dual stick hot/cold 58 g.
Od krční páteře, zad, loktů, zápěstí a kolen.

https://www.ptser­vis.cz/tejpy-masazni-pripravky/medistik-dual-stick-hot-cold-58-g-39250001.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dejavu

Děláš chybu, že k tomu doktorovi nejdeš. On neví, že tě to bolí a máš tam problém. I zdravotní stav se nějak vyvíjí. Při prvním hrubém vyšetření jen zjistil, jestli to nemáš zlomené. Můžeš mít tenisový loket a časem se to bude zhoršovat. Právě proto, že ti po měsíci neustoupily bolesti, signalizuje to, že tam nějaký problém je a on udělá další vyšetření.
Pokud se ti nelíbí ortoped, zkus rehabilitačního lékaře, podívá se, jestli nemáš zatuhlý sval, který dráždí loket, ukáže ti, jak to procvičovat, případně napíše rehabilitace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Je na to spousta mastiček a gelů na bázi ibuprofenu aj., v lékárně ti poradí. Jinak můj tchán, blahé paměti, si mazal bolavá místa slivovicou. Když už měl draka a štampru převrhnul, mazal se preventivně všude, i když ho nic nebolelo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud to je naražené, vydrž a šetři to. Naraženiny bolí dlouho.
Ale doktora doporučuji navštívit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek