Avatar uživatele
zjentek

Pomůže mně někdo s překladem z angličtiny?

Jde o poslední tři slůvka monologu paní řidičky, přičemž poslední z nich je bitch. Jednomu či dvěma předchozím nerozumím přesně. Jestli je tam rock ass, nebo rank ass, nebo něco jinýho… prostě nerozumím. Vím, je u toho i český překlad, ale ten tam nějak trefně nesedí a tak by mě zajímalo, kým přesně řidička reportérku nazvala anebo jak zní jedno či dvě poslední slovíčka, děkuji>>> https://youtu­.be/2pKyhjjFnq4?t=137

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1547 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Chápu, že sňatkové unterwasserman­nství, zjišťování výše kont obětí a další s tím související činnosti tě značně zatěžují. Ale tohle sis mohl zjistit sám, stačí na YT otevřít titulky pokud něco nejsi schopen rozpoznat akusticky (u mě běžné, ti chmeydi mluví, jako kdyby žvejkali pořádně velkou a kyselou žvejxnu).

…good morning Missouri fucking wake up broadcast bitch …

Takže jak vidíš, žádná „kamenná prdel“ se nekoná. (Lákala by tě? Co by tomu řekla Emmička?) ;) :D :D

Dodatek – překlad BROADCAST > vysílání. Už jsem úpo katastrofa, všecho okolo, jen ne to hlavní. :(

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, mám pro tebe novinu: „TO HLAVNÍ“ nikdy nedohoníš. a nikdy znamená NIKDY. To mě překvapuje, že zrovna ty, unterraummann to nechápeš. Jediná výjimka je Rokio. ten VŠECHNO STÍHÁ!!!>> https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chteli-byste-mit-obcas-vice-rukou

před 1547 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No a samozřejmě velice děkuji za odpověď, při tvým meziplanetárním vytížení. Broadcast, no jasně, ŽE MĚ TO NENAPADLO! Prej Rockass bitch, no ja zje kokos. To mi spadl kámen ze srdce, že „péetcha“ se do angl. nepřeloží jako komplet bitch s prdelej ze šutru, ale prostě jenom jako obyčejná bitch. No, když nic, tak aspoň dobrej záběr z filmu to byl, ne? (;(;(;

před 1547 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Jsem rád, že se ti ulevilo. To se mi stává poslední dobou už jen na záchodě. ;) :D :D

Ale jen tak na okraj – 3,14ča není bitch (to je děvka či kurva), nýbrž pussy. :)

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek