Avatar uživatele
Kelt

Chtěli byste mít občas více rukou?

Třeba občas, chcete stihnout udělat více věcí v daném okamžiku a to by mohlo pomoci. Případně se i rozdvojit. Někdy by to bylo i dobré. Co myslíte? Děkuji

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, Kepler před 1534 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Stačí mně ty, které mám. I když někdy mně připadají jako kopyto, hodně talířů či hrnků se proměnilo ve střepy. Že by mně tolik přálo štěstí?

I když je pravda, že někdy dvě ruce nestačí. Ale to bych si pak připadala. jako tříoruký robot, který jsem někde zahlédla v TV.

„Tříruký bubeník jako začátek pomocných robotických protéz?“

Pokud vám třetí ruka chybí, podívejte se na její výhody.

http://www.osel­.cz/8708-triruky-bubenik-jako-zacatek-pomocnych-robotickych-protez.html

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Mně stačí ty dvě volšový co mám. Jsem ve věku, kdy mi padá vše z rukou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Nikoliv. Dvě ruce mi stačí. Všechno stíhám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Asi ani s větším počtem by jsme nezvládali dělat několik věcí současně. Faktem však je, že občas by se, hlavně při různých opravách ještě jedna ruka navíc hodila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Není možné realizovat vše, na co je možné pomyslet. Smiř se s tím.

(Rokio si zas ráno očividně nevzal prášek. Prej „stíhám všechno“. O čem to má jako být? O vlastních potřebách? Neb o nějakých předsevzetích? Nařízeních? Ideálech? Představách „krásna“ okolo vlastní osoby? Třeba feng- šuej? To je dobrý, to si nechám vytesat na pomník: „Stihl jsem všechno!“)


NE, chybka!!! Nechám si vytesat přesné znění: „Všechno stíhám!“

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Dnes už ani ne, dříve jsem si ale přál mít více rukou, abych mohl hladit ženu všude najednou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Asi si moc nedokážeme představit mít více rukou. Už ty dvě ale mohou hladit nebo škrtit. 🙂 Ale kdybych měla třeba 4 ruce, mohla bych si zahrát na piano čtyřručně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano, další pár rukou by se občas hodil, nejlépe teleskopických typu SAXANA. Mohl bych zároveň vařit a umývat nádobí. Případně se drbat na pudeli a na zádech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Občas by se šikly… Stihnul bych udělat víc blbostí 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek