Kelt

Chtěli byste mít občas více rukou?

Třeba občas, chcete stihnout udělat více věcí v daném okamžiku a to by mohlo pomoci. Případně se i rozdvojit. Někdy by to bylo i dobré. Co myslíte? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Stačí mně ty, které mám. I když někdy mně připadají jako kopyto, hodně talířů či hrnků se proměnilo ve střepy. Že by mně tolik přálo štěstí?

I když je pravda, že někdy dvě ruce nestačí. Ale to bych si pak připadala. jako tříoruký robot, který jsem někde zahlédla v TV.

„Tříruký bubeník jako začátek pomocných robotických protéz?“

Pokud vám třetí ruka chybí, podívejte se na její výhody.

http://www.osel­.cz/8708-triruky-bubenik-jako-zacatek-pomocnych-robotickych-protez.html

Další odpovědi
Hufnágl

Mně stačí ty dvě volšový co mám. Jsem ve věku, kdy mi padá vše z rukou.

Rokio

Nikoliv. Dvě ruce mi stačí. Všechno stíhám.

Drap

Asi ani s větším počtem by jsme nezvládali dělat několik věcí současně. Faktem však je, že občas by se, hlavně při různých opravách ještě jedna ruka navíc hodila.

zjentek

Není možné realizovat vše, na co je možné pomyslet. Smiř se s tím.

(Rokio si zas ráno očividně nevzal prášek. Prej „stíhám všechno“. O čem to má jako být? O vlastních potřebách? Neb o nějakých předsevzetích? Nařízeních? Ideálech? Představách „krásna“ okolo vlastní osoby? Třeba feng- šuej? To je dobrý, to si nechám vytesat na pomník: „Stihl jsem všechno!“)

NE, chybka!!! Nechám si vytesat přesné znění: „Všechno stíhám!“

dubraro

Dnes už ani ne, dříve jsem si ale přál mít více rukou, abych mohl hladit ženu všude najednou.

marci1

Asi si moc nedokážeme představit mít více rukou. Už ty dvě ale mohou hladit nebo škrtit. 🙂 Ale kdybych měla třeba 4 ruce, mohla bych si zahrát na piano čtyřručně.

Kepler

Ano, další pár rukou by se občas hodil, nejlépe teleskopických typu SAXANA. Mohl bych zároveň vařit a umývat nádobí. Případně se drbat na pudeli a na zádech.

Dochy

Občas by se šikly… Stihnul bych udělat víc blbostí 😉