MichaelOffic

Pomohli byste mi najít na internetu tuto knihu?

Byla ve formátu A4, a bylo v ní napsána charakteristika osobnosti znamení podle data narození a byl na každé stránce každý den v roce popsán, jaká ta osoba je.

Gestas- nepomohlo 🙂
V knize kterou hledám není čtení budoucnosti, ale jednoduše popis osobnosti člověka podle dne+měsíce narození.

Nejlepší odpověď
marci1

Možná tahle? 🙂
https://knihy­.abz.cz/prodej/da­tum-narozeni-a-jeho-vliv-na-nas-charakter-1#pdf_teaser

Další odpovědi
Anikitos

Zvhledem k popisu se jedná nejspíš o astrologii – znaméní zvěrokruhu..
Takových knih je fakt hafo

Tady jsou knihy na téma astrologie, esoterika, zvěrokruh, numerologie:
https://knihy­.abz.cz/obchod/zve­rokruh/search?se­arch_for_type=de­tail&search_for_in_ca­t=1&search_for_strin­g=astrologie&re­define_search_fi­elds=spec_2_fu­lltext&search_for_in_ca­t=1&search_for_a_kin­d%5B%5D=standar­d&search_for_a_kin­d%5B%5D=ebook

Brblal

Já osobně si myslím, že vůbec nezáleží na tom, kdy se kdo narodil v jakém dni a hodině.

Podle mě záleží na tom, co člověka v mládí oslovilo, o co se zajímal, co četl, s čím se setkal. Nékoho zaujme historie a památky, jiného chemie, jiného astronomie, jiného počítače, jiného elektronika, jiného záhady, příroda, jiného zdraví, jiného vaření, jiného člověka cestování, jazyky atd.

Do značné míry na člověka působí také náhody, že se s někým setkal, kdo mu pomohl nebo poradil…

Také nevěřím znamením a že nás to jakkoli ovlivňuje…

Gestas

Mohlo by to být tohle? https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/slunecni-znameni-62918
JInak považuji tato znamení za nesmysly a doporučuji ti spíše tuto knihu: https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/bible-25175

Gestas

K určování buducnosti je lepší ta druhá kniha, co jsem ti doporučil.

zjentek

Gestas, je v tý knížce charaktaristika znamení pro každý den (den po dni), čili nějakej popis každýho dne v roce?

MichaelOffic

Přesně tak. Není tam nic s budoucností- jednoduše tam je napsáno na každé straně jedno datum.
Třeba:

11.Května

  • Popis osobnosti-

DALŠÍ STRANA
12.května

  • popis os.-