CobblíkCZ

Pomoc, co s nějakou divnou škytavkou?

Zdravím, je to asi kravina, ale nevím co to má znamenat.. Před chvílí jsem dostal škytavku a když škytnu, tak se mi trocha pozřetého jídla vrátí zpět do jícnu a do krku a postupně i trocha do úst.. Omlouvám se těm, kteří právě jí!

Nejlepší odpověď
Quimby

Nejspíš si se přejedl.
Co se týče škytavky, tak se co nejvíce nadechni a zadrž vzduch v plicích, to by mělo pomoci, pokud se teda jedná opravdu o škytavku.
Snad se z toho nepozvracíš ;)

Další odpovědi
briketka10

Tak já ji mívám, když se hodně směju a pomáhá mi co
píše Quimby hluboký opakovaný nádech a výdech :))

isteron

Je to diagnoza, volá sa to reflux, alebo podobne. Pravdepodobne to bude patriť k gastroentero­lógovi. Mne občas vyskoči kyselina žalúdková až do hltana a dobre to páli. Obyčajne sa to vyskytuje pri zvýšnej žal. kyseline.

štamgast

  1. Zadrž dech na delší dobu.
  2. Pokud nepomůže, zkus vypít hodně vody naráz.
  3. Pokud nepomůže, zkus vypít sklenku vody a zároveň při tom si zacpi palci uši.
  4. Pokud nepomůže a časem sama nepřejde, zajdi k lékaři.