Kristten05

Jaký je poměr mezi níže uvedenými hlavními větami?

Dobrý den, mám dotaz, jaký je poměr mezi VH. “Myslel jsem na to, a tato představa mě rozechvívala”

Odpovědi
Edison

Co to má bejt za dotaz? Jde to Co jako má být Vh? Nějaká volthodina, neboco?

mosoj

Takovýto : V/h. Chvěj se dál.

aliendrone

Příčinný (jinak též důvodový) – můj odhad, jsem ze školy už drahně let. Jsou tu ale echt češtináři, tak si raději počkej na jejich vyjádření, páč já evidentně „Mein kampf“ s češtinou (i jinými jazyky prohrávám. ;) :D :D

quentos

Domácí úkoly tu neřešíme.
Určitě je to správně opsáno? Ta čárka mě tam totiž bije do očí.
Nejdřív navrhněte svoje řešení, můžeme ho zkontrolovat nebo se k němu vyjádřit.