hapiky

Politici kradou, já čerpám. Kdo je autorem tohoto bonmotu?

Nejlepší odpověď
annas

1. „Vlastním média – vlastním pravdu; nejsem politik – nepotřebuji program; mám prachy – nemusím krást; politici kradou – já úspěšně podnikám.“

Tato slova se objevila v médiích už v r. 2016

https://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:O4ZJQ2DsslIJ:­https://www.mi­rekprezident.cz/me-nazory/domaci-politika/+&cd=15&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b

2. Výrok, který se objevil pozděj, zněl trochu jinak.

„Všeci kradnú, iba ja čerpám. Chorobná závislost dotyčného na cizích penězích“

Další odpovědi
klumprt

Správně to bylo „Všetci kradnú, jenom já čerpám.“ Vzhledem k tomu, že je ta věta československy, tak to mohl být jenom HUsák nebo Babiš. Za Husáka se nic nečerpalo, nebylo odkud. Takže ten druhý.

Edison

Bureš. Od něj to ale není bonmot. On tak prostě uvažuje a jedná.

Kepler

Ředitel Moravských naftových dolů.

Drap

A.B

Kryšpín

Tak jak zákon vážení Poslanci Parlamentu ČR vytvořili, tak jej šikula využil, jinak když zabloudíte do historie co v české kotlině předvedla část šikulů modrého, růžového ptactva za podpory ostatních, tak i kdyby 50 melounů bylo nezákonných, tak odhadem 1,5 bilionů prošustrovaných, odkloněných, převedených do teplejch krajů za čtvrt století je šikulův pakatel

Edison

Kryšpín: To jako znamená, že když kradou politici, že můžou krást všichni? Promiň, ale to je demagogie. To že kradou jedni neznamená, že máme tolerovat tatáž svinstva jiným a to bez ohledu na množství. Svinstvo je svinstvo. A dále, politici musej požívat právní čistoty. Na tom se všichni shodujeme. To taky všici maj. Jenže politici maj navíc býti nejmravnějšími z mravných. Ti předchozí sice nebyli, ale odešli, nebo byli odejiti… A Bureš??? Tomu jeho nemravnost trpíme a jeho voliči mu to ještě schvalují! Jak sorry, ale tady je něco špatně!!!

hapiky

Krišpin: No tak, 50mega jsou pro někoho takového drobné. Jde o všemožné dotace Agrofertu na kterých se opeřil o 20miliard.

hapiky

Kepler: Jako vtip dobrý.