Savier

Policejní pes zranil malou dívku. Měli by ho utratit?

Článek

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Dochy

Jiná odpověď

Kvůli jednomu incidentu asi ne. Bylo by vhodné zjistit co přesně se stalo a pokud možno proč takto zareagoval.

aliendrone

Ano

Přirozeně že ANO, protože takový psovod je k ničemu. Jenže dneska k fízlům vezmou snad KAŽDÉHO. Kdysi byl nutný alespoň dobrý třídní původ. Dnes nepotřebuješ ani to (mozek nebyl třeba ani tehdy a ani dnes). 😮 😉

Disraeli

Ano

Na psíčkovou s ním. Nebo do hafburgerů.
Pes, který štěká a kouše, není dovařený. ;)
#bóbika

elkon

Jiná odpověď

Vše určí vyšetřování, nemá smysl na dálku polemizovat. Nebyli jsme u toho.

zjentek

Ne

aliendrone

Disraeli>>> Ještě teď se svíjím smíchem, když si vzpomenu na „Bóbika“! 😉 😁 😁
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_LVoZrBZHBo&ab_ch­annel=Kerejack

Disraeli

Jj, pamatuju, když to prvně dávali. 🤣 Nezapomenutelná, zrovna nedávno jsem si procházel některé staré reklamy…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=CfhWIymjjEg V téhle verze si ještě ten týpek na konci utírá hubu ubrouskem. 😁