zjentek

Pokud ze sebe umím vyloudit stejný zvuk jako Ariana Grande, kam s tím mám jít?

https://www.y­outube.com/shor­ts/l6f5gpd9PUc

Nejlepší odpověď
elkon

Do p****e. Honíš počet otázek za každou cenu?

Další odpovědi
aliendrone

Mno, nemám pochybnosti o tom, že umíš vyloudit zvuk DOSTI PODOBNÝ, jako ta odkazovaná kvíkalka. :)
Co s tím?

  1. Zkus si najít angažmá v nějakém cirkusu či varieré, řiťomluvců (na rozdíl od břichomluvců) není zas až tolik. Myslím. ;) :)
  2. Zajít k doktorovi, ať tě pošle na kolonoskopii a předepíše léky proti plynatosti. ;) :D :D