agentpv

Pokud skončím na delší dobu v nemocnici, jak se dostane neschopenka k mému zaměstnanci?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Zaměstnanec musí o jakékoliv překážce v práci neprodleně informovat svého zaměstnavatele (telefonicky, emailem, SMS). Papírové neschopenky byly zrušeny, od r. 2020 funguje eNeschopenka

Zdroj: https://www.cssz­.cz/web/enescho­penka/nejcastej­si-dotazy

Další odpovědi
ecpedicelove

Myslím, že v dnešní době internetu to nebude nic těžkého.:)

elkon

A proč by se měla dostávat k zaměstnanci, stačí, že se dostane do účtárny mailem.