kurec

Pokud si v drahé české kafeterii jako je například starbucks objednám kafe, dostanu k tomu obrázek v kafi?

Odpovědi
cappuccino

Mozna nalepeny na tom deklu!! :) Tedy pokud si das kavu s sebou.

Primo v kafeterii ti obrazek udelaji.

Filip84

Můžeš mi vysvětlit, nejlépe, jako tříletému dítěti, k čemu by Ti byl „obrázek v kafi“, když to Kaffee bude v kelímku, na který ti obsluha vrazí Deckel?

To dneska začíná saisona vysoce debilních dotazů, nebo co!? 🤪🤓🙄

Ametyst

Starbucks není česká. Je to americká globální korporace.
Obrázek dostaneš.

magorvkleci

Ano. Ale musí to být kafe s mlíkem. Jak to jde s náhražkama, nevím.
(A Starbucks není ani česká, ani drahá kafeterie. Je americká a laciná.)